Szukaj

O firmie

Imperia Nieruchomosci to nowoczesne, licencjonowane biuro obrotu nieruchomościami prowadzone przez dynamiczny zespół ludzi, dla których nieruchomości nie mają tajemnic.

Korzystając z naszych usług oszczedasz swój czas i pieniądze, a także zyskujesz pewność, że twoja transakcja zostanie przeprowadzona w sposób rzetelny, profesjonalny i co najważniejsze - bezpieczny. Bezpieczeństwo transakcji zapewniają nasze wysokie kwalifikacje potwierdzone uzyskaniem licencji zawodowej, a także lata doświadczeń zdobywanych w innych biurach nieruchomości.

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, starając się dokladnie poznać jego potrzeby, aby jak najlepiej dostosować naszą ofertę do stawianych wymagań. Zapewniamy, że przeprowadzimy Twoją transakcję sprawnie i szybko oraz co niemniej ważne - w miłej atmosferze.

W naszej ofercie znajdziesz oferty sprzedaży, jak i wynajmu: mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych oraz innych obiektów.

Jeżeli na naszej stronie nie znalazłeś interesującej Cię oferty - skontaktuj się z nami i powiedz czego szukasz. A my, specjalnie dla Ciebie, znajdziemy oferty spełniające Twoje oczekiwania!

Imperia Nieruchomości oferuje również usługi w zakresie pośrednictwa kredytowego. Pomożemy Ci znaleźć kredyt hipoteczny na sfinansowanie Twojej nieruchomości lub pożyczkę gotówkową na każdy inny cel, niekoniecznie związany z nieruchomościami.

Nawiązaliśmy także współpracę z renomowanym szczecińskim autokomisem 'MM AUTOHANDEL' i już dziś możesz kupić nieruchomość przekazując swoje auto w rozliczeniu na poczet ceny wybranej nieruchomości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

świadectwocertyfikat

certyfikat


systemu wymiany ofert Dobreoferty.net
nieruchomości szczecin
Imperia Nieruchomości należy do systemu wymiany ofert Dobreoferty.net